Zawróciłeś mi w głowie!

By czwartek, czerwca 09, 2016

Zawróciłeś mi w głowie! Rozkochałeś w sobie bez pamięci! Swoim blond włosem, zielonym spojrzeniem i czupurnym śmiechem. Przepadłam! 2 lata później wciąż wpatruję się w Ciebie bez ustanku. Jak wtedy.Zawróciłeś mi w głowie! Pierwszym uśmiechem, pierwszym krokiem, pierwszym słowem. Wszystkimi pierwszymi razami, które już są za nami. Wszystko co dla Ciebie na tym świecie było i jest nowością, dla mnie jest nią również. Zawróciłeś mi w głowie bezwarunkową miłością…

Zawróciłeś mi w głowie! Swoim tańcem z podskokami, ostrożnością, z jaką pokonujesz przeszkody i tym, jak głaszczesz swojego przyjaciela kotka. Kocham Twoją radość na widok pociągu, śmiech na dźwięk piosenki z ulubionej bajki i to, jak naśladujesz wszystko i wszystkich.

Zawróciłeś mi w głowie! Swoim płaczem, marudzeniem, fochami… Jak klasyczny dwulatek? Nie:) Ty nie jesteś klasyczny:)

Zawróciłeś mi w głowie! Mi, Tacie, dziadkom, doradcom w banku i ekspedientkom w sklepie. Zawróciłeś w głowie całemu mojemu światu. Odkąd na nim jesteś powietrze pachnie jakby piękniej. Nawet gdy wszystko wydaje się być beznadziejne, Ty nie pozwalasz, by stan ten trwał dłużej niż chwilę.

Zawróciłeś mi w głowie! Chcę żyć mocniej dzięki Tobie. Doświadczać, smakować, próbować – dla Ciebie i dla siebie. Nauczyłeś mnie bezwarunkowej miłości i odrobiny egoizmu. Pozwoliłeś zrozumieć miłość własnych rodziców do mnie samej. Wywróciłeś mi w głowie. Cały porządek świata. W 2 lata poukładałeś go na nowo, bym wiedziała na jakim fundamencie mam stać. Na czym budować całą resztę.

Zawróciłeś mi w głowie! I już nigdy nie przestawaj! Bądź. Tylko i aż tyle. Bądź moim małym chłopcem z blond włoskami, zielonym spojrzeniem i czupurnym śmiechem. Bądź jeszcze chwilę taki malutki. Nie dorastaj zbyt szybko. Daj się nam wszystkim Tobą nacieszyć. Jeszcze przez chwilę, przez momencik. Bądź moim upartym, słodkim, wtulonym we mnie dwulatkiem z czerwonymi polikami. Daj się napatrzeć na siebie, czuć zapach Twoich włosów, całować małe stópki po kąpieli i rozpychać się z Tobą na łóżku.Zawróciłeś mi w głowie Bąbelku! Mój najdroższy Adasiu! Wszystkiego najlepszego w dniu drugich urodzin!

Mama

Zobacz również

0 komentarze